ŠTÍPÁNÍ A PRODEJ PALIVOVÉHO DŘÍVÍ

Palivové dřevo vyrábíme pouze z listnatých druhů dřeva, jako jsou dub, buk. Nabídnout Vám můžeme palivové dřevo štípané, metrová neštípaná polena díky nesnadné manipulaci se dřevem a velkým průměrem polen již nedodáváme. Palivové dříví Vám pak můžeme nabídnout štípané v délce 33cm a 50cm nebo 1 m. Minimální odběrové množství není stanoveno. Zpracovávané dřevo je z letošní těžby. Topení palivovým dřevem se v poslední době díky rostoucím cenám plynu, elektřiny a uhlí stává plnohodnotnou alternativou vytápění. Topení dřevem je čisté a ekologické, jedná se o obnovitelný zdroj tepla nezatěžující životní prostředí. Díky tomu, že je dřevo už nařezáno a naštípáno, není nutné používat štípače na dřevo, dodané dřevo už je třeba pouze složit do dřevníku a topit.

Štípané polena v délkách 33cm, 50cm nebo 1 m jsou rovnány a přepravovány na přívěsu, který uveze až 3 metry skládaného dřeva. Nakládka a vykládka je ZDARMA. Cena dopravy je závislá na množství odebraného palivového dříví. Je nutné si předem domluvit množství a délku polen k naštípání.

Ceník palivového dřeva

  • Metrová štípaná polena... 1prm 1300 Kč
  • Štípaná polena 50 cm..... 1prm 1400 Kč
  • Štípaná polena 33 cm..... 1prm 1500 Kč

prm – Prostorový metr (dřevo naskládané do objemu 1 x 1 x 1 m)

Provádíme také řezání a štípání surového dříví u zákazníka ručně nebo za pomoci mobilní štípačky dřeva. Při používání štípačky je nutno zajistit přístup k elektrickému napětí 380 V.

Ceník štípání a řezání vašeho dříví

  • při ruční práci 180 Kč/ hod
  • při použití štípačky 250 Kč/hod
  • cena dopravy na místo dle dohody

V případě jakýchkoliv dotazů či objednávek mne kontaktujte na tel.: 774 141 618 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Úklidová firma J&H Úklid-úklidové služby, mytí oken, čištění koberců Stěhování Zlín Stěhování Břeclav PARK-IN ubytování, pronájem kanceláří Zlín Stolařství Bukovjan Otrokovice Pracovní oděvy Hotely, penziony a další ubytování v České republice Nabízíme úklid v Praze. Úklidové služby, úklid kanceláří i bytů. prodej bytů Zlín

Na přání zákazníků zajistíme kompletní služby týkající se stěhování Náchod. Ať už se jedná o stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. Vše pečlivě připravíme a naplánujeme ke spokojenosti všech zúčastněných.