STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Stěhujeme piána, klavíry, herní automaty, trezory, kulečníky ...

Stěhování piana, klavíru, trezoru a jiných těžkých břemen a předmětů je velmi specifickou činností, která vyžaduje zkušenosti a dobré fyzické dispozice všech zúčastněných pracovníků, kteří se na takovém přestěhování podílejí. Specialisté naší stěhovací firmy mají potřebné odborné znalosti a v neposlední řadě i fyzické předpoklady pro stěhování značně těžkých předmětů a proto vám mohou bez problémů přestěhovat váš trezor, serverovou stanici, kulečník nebo i jakékoliv jiné těžké břemeno dle vašich požadavků i do špatně přístupných míst.

Stěhování pian a těžkých břemen provádíme klasickým způsobem tzn. bez využití manipulačních robotů. Naši odborníci na stěhování těžkých břemen využívají především svou vynikající fyzickou kondici a dále za pomoci stěhovacích popruhů jsou schopni bezpečně snést piano nebo jiné těžké břemeno na stěhovací vůz tak, aby nedošlo ke škodám na stěhovaném předmětu případně na okolním majetku. Na voze je piano či jiné těžké břemeno ukotveno proti pohybu aby nedošlo k jeho poškození při transportu na místo určení. Po převozu přemístíme těžké břemeno dle vašeho přání na vámi určené místo.

Jsme schopni si poradit i tam, kde se těžké břemeno nedá stěhovat po schodech a je nutné stěhování pomocí jeřábu. Před takovým stěhováním vás ZDARMA navštíví náš pracovník a vytvoří plán stěhování.

Při určení ceny za stěhování těžkých břemen je rozhodující jeho hmotnost, počet pater a přístupnost míst, odkud a kam se břemeno stěhuje.

Za patro se počítá i každých 20 metrů k automobilu. V ceně je započítána manipulace s břemenem, obalový materiál, potřebný počet pracovníků. V případě jakýchkoliv dotazů či objednávek mne kontaktujte na tel.: 774 141 618 nebo pomocí kontaktního formuláře..

Úklidová firma J&H Úklid-úklidové služby, mytí oken, čištění koberců Stěhování Zlín Stěhování Břeclav PARK-IN ubytování, pronájem kanceláří Zlín Stolařství Bukovjan Otrokovice Pracovní oděvy Hotely, penziony a další ubytování v České republice Nabízíme úklid v Praze. Úklidové služby, úklid kanceláří i bytů. prodej bytů Zlín

Na přání zákazníků zajistíme kompletní služby týkající se stěhování Náchod. Ať už se jedná o stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. Vše pečlivě připravíme a naplánujeme ke spokojenosti všech zúčastněných.