SEČENÍ TRAVNATÝCH PLOCH

Máte zahradu, louku, areál či jiný pozemek, kde se nachází travní plocha? Nemáte čas ji pravidelně séct? Pokud ano, tak jste na těchto stránkách správně. Provádíme pravidelné nebo jednorázové sečení travních porostů, jak udržovaných, tak neudržovaných s přerostlou trávou, náletovými dřevinami a plevely. Záleží jen na vás, zda si nás pozvete na jednorázový zásah nebo u vás budeme séct pravidelně.

Naše výbava

Bubnová sekačka Perla

  • Záběr sečení - 60 cm
  • Výška sečení - 3,5 cm

Sekačka Husqvarna R 145 SV

  • Záběr sečení - 44 cm
  • Výška sečení - 2-9 cm
  • Možnost mulčování

Profesionální křovinořez Dolmar MS-4010

  • Může být osazen strunovou hlavou nebo 3-břitým nožem

Cena

Cena je závislá na výšce porostu, zda chcete jen sečení nebo sečení se sběrem a odvozem trávy a pohybuje se od 2 Kč/m2 do 5 Kč/ m2. Účtuje se kilometrovné 10 Kč za příjezd na místo sečení bez odvozu a při objednání s odvozem se účtuje 14 Kč/ km. Ke konečné ceně za práci se připočítává cena za uložení trávy na skládce v případě odvozu. Při dlouhodobé spolupráci jsou podmínky domluveny individuálně.

V případě jakýchkoliv dotazů či objednávek mne kontaktujte na tel.: 774 141 618 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Úklidová firma J&H Úklid-úklidové služby, mytí oken, čištění koberců Stěhování Zlín Stěhování Břeclav PARK-IN ubytování, pronájem kanceláří Zlín Stolařství Bukovjan Otrokovice Pracovní oděvy Hotely, penziony a další ubytování v České republice Nabízíme úklid v Praze. Úklidové služby, úklid kanceláří i bytů. prodej bytů Zlín

Na přání zákazníků zajistíme kompletní služby týkající se stěhování Náchod. Ať už se jedná o stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. Vše pečlivě připravíme a naplánujeme ke spokojenosti všech zúčastněných.